PONOVO HUMANOST NA DJELU

Radosni smo što možemo još jednom ispričati priču o nesebičnosti i humanosti naših roditelja, učitelja i učenika. U sklopu cjelogodišnjeg projekta „Prijatelj prijatelju“ završena je još jedna akcija: prikupljanje slikovnica i knjiga za donaciju Odjelu pedijatrije Dječje bolnice Kantrida u Rijeci.

Naš je dragi prijatelj i učenik završio dugo liječenje na navedenom odjelu, a mi smo poželjeli pokloniti knjige ostaloj djeci koja su na liječenju, da ih barem malo razveselimo kroz čitanje prekrasnih priča. Prikupljeno je ukupno 120 raznovrsnih slikovnica i knjiga!

Još jednom se potvrdilo da svi imamo veliko i otvoreno srce i da nesebično želimo pomoći i odazvati se svakoj akciji humanitarnog karaktera.

Što reći nego… VELIKO HVALA SVIMA!!!

objavio: Ivor Kuček   datum: 23. 3. 2015.