JOŠ MALO BOĆANJA

U srijedu 3. lipnja 2015. s početkom u 11 sati, u porečkoj boćarskoj dvorani Veli Jože, održalo se finalno natjecanje u sklopu projekta Boćajmo u školi.

Iz naše škole sudjelovali su finalisti:

-Ema Tomišić-4.razred
-Tibor Verebeš-4.razred
-Masimo Krizmanić-3.razred

Nakon jednosatnog natjecanja;  valjanja boća i „izbijanja“  te snažnog bodrenja , svi su učesnici dobili priznanja, a najbolji pehare i prigodne nagrade.

Ema Tomišić, koja je bila najbolja od djevojčica, sa sobom  je uz prigodan poklon odnijela i veliki pehar za osvojeno 1.mjesto. Uz to, dobitnica je i šestodnevnog boravka u Ljetnom boćarskom kampu od 17. do 22. kolovoza u porečkoj Zelenoj laguni, u hotelu Delfin.

Čestitamo Tiboru i Masimu, a pogotovo Emi te joj želimo ugodan i zanimljiv boravak u Poreču.

objavio: Ana Mirić   datum: 5. 6. 2015.