Završna priredba u našoj školi.

Sretni što imamo alternativu, ove godine, naša školska fešta održana je vani, pored malonogometnog igrališta. Program su odlično vodili naši učitelji Melita Damijanić i Davor Ban.

Luka Kranjčić nam je odsvirao istarski balun. Program koji je slijedio,osmašima u čast pripremili su učenici mlađih razreda kako bi uveličali kraj jednog i početak novog školskog ciklusa. Naša ravnateljica Barbara Šaina Šaponja pozdravila je nazočne i predstavila rad i dostignuća svih nas u školi ove školske godine.Osmaši su nam se predstavili i otpjevali „Sve je lako kad si mlad“. Prvašići su nam otpjevali pjesmu znakovitog naslova „Čudo“, potom skupa sa drugašićima otplesali Kaubojski ples.

Tema naše ovogodišnje priredbe je Prijateljstvo i u to ime Tihana, Massimo i Noela, učenici trećeg razreda izrecitirali su nam pjesmu „Preteljice“. Luana i Ellen učenice područne škole iz Sošića zadivili su nas svojim plesnim umijećem.

Zbor je otpjevao „Ljetno prijateljstvo“. Općina i Općinski načelnik su nagradili one koji su imali na kraju školske godine 5,00 i one koji su bili uspješni na Županijskim natjecanjima. Ravnateljica je ispred škole i Učiteljskog vijeća darovala velikom školskom nagradom četvero naših osmaša.

Učenici četvrtog razreda su izveli pjesmu „En ten tini“ i zaplesali jednu veselu polku.

Naši Kuntražani, učenici iz Sošića, razveselili su nas igrokazom „Mrzovoljni zbor“.

Polaznici glazbene škole Matej i Karlo Karlović te Luka Kranjčić odsvirali su nam poznatu melodiju „My heart will go on“.

Ljeto je pred vratima pa je za kraj naš školski zbor odsvirao „Ljetni boogie“.

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 14. 6. 2015.