Udžbenici za 2015./2016. školsku godinu

Poštovani roditelji,

Dostupan je Popis udžbenika za školsku godinu 2015./2016. Napominjemo kako iduće školske godine vrijede udžbenici školske godine 2014./2015.

Na popisu udžbenika za više razrede nalazi se i radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za Tehničku kulturu te Likovna mapa, no molimo vas da njih NE KUPUJETE budući ćemo ih naručiti putem Škole kako bi svi učenici viših razreda s početkom školske godine imali materijale za rad. Na to smo se odlučili budući su ranijih godina u nekim knjižarama kasnile isporuke kutija za tehničku kulturu te su učenici nepravovremeno donosili radni materijal što je otežavalo rad u nastavi.

Likovnu mapu i radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za Tehničku kulturu učenici viših razreda preuzet će i platiti razredniku početkom školske godine. Cijena je ista kao i u knjižarama.

Likovne mape za učenike nižih razreda roditelji naručuju samostalno.

Barbara Šaina Šaponja, prof.

objavio: Ivor Kuček   datum: 15. 6. 2015.