Dan kruha u našoj školi

Dana 13. listopada 2015. godine, točno u 10 sati, u našoj se školi obilježavao Dan zahvalnosti za plodove zemlje i Dan kruha.

Fotogalerija

Nakon što su se svi okupili svećenik je blagoslovio hranu koju smo poslije i jeli.Raznovrsna hrana krasila je ogroman stol u školskoj dvorani: fritule, kolači s jabukama i sirom, voće i sendviči više vrsta .Sve je bilo ukusno i dobro tako da su neki učenici pojeli i dekoraciju sa stola koja je bila sačinjena od raznovrsnog voća. Najuočljiviji na stolu bio je ogroman sendvič dugačak 21 metar.  Naši učenici su za ovu priliku pripremili prigodne recitacije, igrokaze i prezentacije. Izdvojit ćemo igrokaz prvog razreda „Koka i zrno“.  Dva školska zbora ( mali i veliki) otpjevali su pjesme: „Uzmi kruh“, „Mlinar“ i „Mlin na vodi“. Bio je to još jedan u nizu prekrasan dan u našoj školi.

Tekst napisala. Tatjana Šušnica Relić

objavio: Ana Mirić   datum: 14. 10. 2015.