JU "Nacionalni park Brijuni" pomaže oboljelima od leukemije akcijom prikupljanja čepova

Javna ustanova „Nacionalni park Brijuni“ priključila se kampanji Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (UOLL) „Plastičnim čepovima do skupih lijekova.“  Naime, Udruga će za čepove dobiti novac kojim će kupiti lijekove koji se ne nalaze na listi HZZO-a, a prijeko su potrebni oboljelim ljudima u ovoj skupini. JU „Nacionalni park Brijuni“ dat će  svoj doprinos tako što će za 10 kg i više prikupljenih čepova biti odobren jednokratan besplatan ulaz tijekom 2016. godine (najviše 30 osoba).

RAZREDIMA I VRTIĆKIM GRUPAMA ZA 10 KG I VIŠE PRIKUPLJENIH ČEPOVA BIT ĆE ODOBREN JEDNOKRATAN BESPLATAN ULAZ TIJEKOM 2016. GODINE

U JU „Nacionalni park Brijuni“ kažu da osim što tako direktno utječu na živote onih koji nas trebaju, ujedno i recikliraju i čuvaju zajednički okoliš.

Ovim putem obavještavamo da se i naša škola odlučila uključiti u navedenu akciju te Vas stoga pozivamo da plastične čepove sa boca sakupljate i donosite u školu. Kutija za prikupljanje čepova bit će na 1. katu škole.

ČEPOVI SE MOGU PRIKUPLJATI DO 3.TRAVNJA 2016.!

Ujedno čuvamo okoliš, pomažemo oboljelima, a slijedi i nagrada!

Naime, ove školske godine planirali smo terensku nastavu u NP Brijuni za učenike od 5. do 8. razreda. Sudjelovanjem u akciji prikupljanja plastičnih čepova smanjit ćemo troškove terenske nastave - što više čepova prikupimo, to ćemo za sve učenike viših razreda moći osigurati i veći popust u cijeni ulaznice.

Pozivamo sve naše učenike, pa i učenike nižih razreda, da nam u tome pomognu. Obavijestite o tome i svoje prijatelje, rodbinu, susjede kako bi zajedničkim snagama bili što uspješniji!

Veliko HVALA unaprijed svima!

objavio: Ana Mirić   datum: 21. 10. 2015.