IZLOŽBA KERAMIKE VILE I VILENJACI

U Osnovnu školi Petra Studenca, Kanfanar u četvrtak, 3.12.2015. ugostili smo drage prijatelje iz Doma za odrasle osobe „Vila Marija“ iz Pule.

Fotografije

Riječ je o  aktivnostima  koje su se provodile tijekom prošle godine, a u sklopu kojih je desetero kanfanarskih učenika u pratnji učiteljice likovne kulture Elene Vitasović, družilo i surađivalo sa štićenicima „Vile Marije“. Tako su nastali i keramički radovi kao plod njihovog stvaranja. Nakon izložbe u MMC- u Luka u Puli pozvali smo ih da nas posjete u školi, a tom je prigodom postavljena izložba u galeriji „Malenica“u Kanfanaru.

Prije samog otvorenja i razgledavanja izložbe naši gosti prisustvovali su i aktivno učestvovali na satu Glazbene kulture 4.razreda na kojem su zajedno učili, pjevali i plesali.

Sat kasnije održan im je sat povijesti  s učenicima 8. razreda na kojem su štićenici upoznati s našom općinom, krajem i načinom života.

Zajedno smo proveli ugodne zajedničke trenutke, a dogovoreno je da se suradnja nastavlja i dalje na obostrano zadovoljstvo.

Izložbu u galeriji "Malenica" možete pogledati u utorak, 8.12.i četvrtak, 10.12. u vremenu od 17,00 do 19,00 sati, te u subotu, 12.12. od 10,00 do 12,00 sati.

objavio: Ana Mirić   datum: 7. 12. 2015.