Izvješće s natjecanja

Dana 07. prosinca, 2015. godine u našoj školi održanao je Općinsko natjecanje u stolnom tenisu. Osim naše ekipe, koju su činili: Gabrijel Sošić, 4. razred, PO Sošići, Antonio Matošović, 6. razred i Matija Jurman, 8. razred, bile su: OŠ Jurja Dobrile, OŠ Vladimira Nazora i OŠ Matteo Benussi sve iz Rovinja i OŠ Vladimira Gortana iz Žminja.

Nakon zagrijavanja podijelili su se  u grupe i počeli igrati. Rezultati su bili očekivani iz razloga jer su naši predstavnici ujedno i članovi jedinog stolnoteniskog kluba u tri općine a to je Stolnoteniski klub Kanfanar.

Naši učenici: Gabrijel, Antonio i Matija vrijedno treniraju i zasluženo idu dalje na Županijsko natjecanje. Želimo im puno sreće i neka ime naše škole nose ponosno sve do državne razine.

Od pobjednika smo doznali : Antonio,trenira od svoje devete godine i taj sport je odabrao jer mu se činio zabavan i da uz malo truda svatko može postići veliki uspjeh. Ovo mu nije prva pobjeda već sedma. Njegov uzor je njegov trener Branko Jakovetić.

Čestitke svim sudionicima i njihovim profesorima i vidimo se druge godine opet u Kanfanaru.

Tekst napisale novinarke: Ema, Klara i Nika

objavio: Ana Mirić   datum: 7. 12. 2015.