NAJNOVIJA VIJEST IZ ŠKOLSKE BLAGOVAONICE!

Danas, u četvrtak  14.1.2016. učenici naše škole  ugodno su se iznenadili kada su u novo uređenom prostoru blagovaonice ugledali postavljene stolove s novim stolicama! Nekome će se ova vijest učiniti pomalo čudnom: naime što je tu novo ako djeca imaju stolice dok marendaju? E ,pa kod nas je to važna vijest jer su naši učenici do danas, nažalost, stajali u skučenom prostoru dok su marendali. Općina Kanfanar izašla nam je u susret na način da su nam ustupili prostor koji su preuredili i namijenili za potrebe prehrane naših učenika. Na tome im u ime  učenika veliko HVALA! A još jedno veliko HVALA dugujemo i našoj ravnateljici koja je pronašla načina da kupi praktične i lijepe stolice za školsku blagovaonicu.

objavio: Ivor Kuček   datum: 14. 1. 2016.