Interliber 2013.

Dana 5.10.2013, učenice OŠ Petra Studenca Kanfanar 6. razreda Ana Marić i Laura Sošić, te iz OŠ  Svetvinčenat  8. razreda Ana Križman zajedno sa knjižničarkom Tatjanom Šušnicom Relić bile su na Interliberu u Zagrebu.

Učenice su sudjelovale u Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja, kojeg su organizirale Knjižnice grada Zagreba.

Za sudjelovanje bilo je potrebno pročitati tri dnevnika:“Pobuna Pauline P.“,“Gregov dnevnik“ i „Kako smo od bankrota spasili mamu i tatu“.

U kvizu je sudjelovalo više od tristo knjižnica. Od deset nagrada učenice nažalost nisu dobile ni jednu ali nagrada im je bila put u Zagreb, posjet sajmu i predstava „Debela“, Silvije Šesto, u izvedbi „Male scene“. Fotografije možete pogledati u Foto-galeriji Interliber

objavio: Marina Zaharija   datum: 3. 12. 2013.