9. Dani meda u Pazinu

U skolpu projekta "Živjeti zdravo" - učenici 1. i 2. razreda naše škole, 21.2.2014. godine posjetili su manifestaciju 9. Dani meda koja se organizirala u Spomen domu u Pazinu.

Pratitelj D. Angelini - pčelar, upoznao je djecu s blagodatima pčela i pčelinjih proizvoda, a omogućena im je i degustacija nekoliko vrsta meda.

Udruga pčelara "Lipa" iz Pazina raspisala je likovno-literarni natječaj na temu "Med- hrana, poslastica i lijek".

Svoje su likovne radove poslali učenici 1. razreda, a literarne uz prvašiće i učenici 2. razreda. Prosudbeno povjerenstvo je za najbolji likovni rad odabralo rad učenika 1. razreda naše škole Sandija Burića koji je za sliku "Pčelinji odmor" osvojio 1. nagradu i prigodni poklon.

objavio: Ana Mirić   datum: 5. 3. 2014.