Županijsko natjecanje za pete i šeste razrede osnovnih škola u malom nogometu

Učenici naše škole osvojili su 1. mjesto na Županijskom natjecanju za pete i šeste razrede osnovnih škole u malom nogometu!

Prvo plasirana momčad u kategoriji dječaka predstavljati će našu županiju na Poluzavršnom državnom prvenstvu skupine zapad koje će se održati u Primorsko-goranskoj županiji, 22. 05. 2014. godine.

Našu školu, odnosno ŠŠD Dvigrad predstavljali su:  Ivan Rojnić, Matija Jurman, Matej Karlović, Karlo Karlović, Luka Paulinić, Teo Pamić, Andrea Maružin, Ivan Živolić, David Totić, Leon Kristijan Antončić i Emil Cerin te trener profesor TZK Aleksandar Nišić.

U nastavku pročitajte više o samom natjecanju. Informacije i skupna fotografija preuzeti su sa stranice Općine Kanfanar

U Rovinju je  25. travnja,  održano Županijsko natjecanje za pete i šeste razrede osnovnih škole u malom nogometu. Na Županijskom natjecanju sudjelovalo je 10 školskih momčadi, koje su prethodno kroz kvalifikacijske turnire osvojili prva mjesta na gradskim natjecanjima. Na tom natjecanju sudjelovala je i momčad Osnovne škole Petra Studenca iz Kanfanara, koja je uvjerljivo osvojila prva mjesto na prvenstvu osnovnih škola Rovinjštine.

Isto uvjerljivi bili su i danas na županijskom natjecanju te osvojili naslov prvaka osnovnih škola Istarske županije za pete i šeste razrede. U grupi su najprije uvjerljivo pobijedili OŠ Tar Vabriga i OŠ Vladimira Nazora iz Pazina, obje sa rezultatom 5:0. U finalnoj skupini odigrali su neriješeno protiv OŠ Veli vrh iz Pule, te sa 5:0 porazili Školski učenički klub Iliricus iz Labina (OŠ Matije Vlačića), te tima nadmoćno osvojili prvo mjesto u našoj županiji. Pobjedom na Županijskom natjecanju osigurali su nastup na međužupanijskom natjecanju koje će se 20. svibnja održati u Rijeci.

Pod trenerskom palicom profesora TZK Aleksandra Nišića naslovom prvaka okitili su se slijedeći učenici: Ivan Rojnić, Matija Jurman, Matej Karlović, Karlo Karlović, Luka Paulinić, Teo Pamić, Andrea Maružin, Ivan Živolić, David Totić, Leon Kristijan Antončić i Emil Cerin.

objavio: Ana Mirić   datum: 30. 4. 2014.

Da li su odnosi među našim učenicima dobri?