KREATIVNA RADIONICA PROJEKTA „PRIJATELJ PRIJATELJU“

U srijedu, 11.3.2015. od 17,00 do 19,00 sati ponovno smo se u Osnovnoj  školi Petra Studenca  družili, stvarali i kreirali za  3.prodajnu izložbu u sklopu projekta „Prijatelj prijatelju“. Vrijedne mame i učiteljice, na proljetno-uskršnju temu, stvorile su unikatno ukrašena uskršnja jaja, a od krep papira i raznobojnog filca nastalo je cvjetno šarenilo.

Još poneki uradak dequpage tehnikom i slike od filca s istom temom,također će  krasit našu izložbu.

Veliko HVALA SVIMA koji su se odazvali našem pozivu i još jednom pokazali svoje veliko srce!

FOTOGRAFIJE

objavio: Ana Mirić   datum: 13. 3. 2015.

KREATIVNA RADIONICA PROJEKTA „PRIJATELJ PRIJATELJU“

FOTOGRAFIJE

objavio: Ana Mirić   datum: 13. 3. 2015.