TRADICIONALNI POSJET DOMU ZA ODRASLE U ROVINJU

Učenici mlađih razreda naše škole, uoči uskršnjih blagdana, već tradicionalno posjećuju štićenike Doma za odrasle Domenico Pergolis u Rovinju kako bi ih razveselili prigodnim kulturno - umjetničkim programom.

Uz pregršt dobrih želja i ruku punih poklona to smo učinili i ove godine na veliku radost naših starijih koji nas uvijek iznova s nestrpljenjem očekuju.

S pomno odabranim i složenim programom željeli smo razveseliti naše prijatelje, donijeti im dašak proljeća i oživjeti mirise djetinjstva.

I jesmo, uspjeli smo!

Njihova radost i veselje, dok smo zajednički pjevali cijeli niz poznatih pjesama nečije mladosti, i ove su nam godine potvrdili kako je ova aktivnost naše Škole hvalevrijedna i uči djecu nekim od osnovnih ljudskih vrijednosti: poštovanju, toleranciji i humanosti.

Učiteljica: Melita Damijanić

FOTOGRAFIJE

objavio: Ana Mirić   datum: 27. 3. 2015.

TRADICIONALNI POSJET DOMU ZA ODRASLE U ROVINJU

I jesmo, uspjeli smo!

Učiteljica: Melita Damijanić

FOTOGRAFIJE

objavio: Ana Mirić   datum: 27. 3. 2015.