DAN PLANETA ZEMLJA 22. TRAVNJA 2015.

I u našoj školi smo prigodnim aktivnostima obilježili ovaj dan. Učenici razredne nastave su prigodnim sadržajima pokazali koliko brinu o okolišu: pisali su eko poruke u školskom dvorištu, izradili su plakate i  pisali literarne radove na tu temu. Osmaši su bili zaduženi za izradu i ukrašavanje kutija (sa učiteljicom likovne kulture)za prikupljanje starog papira, koji će se postaviti po učionicama. Sedmi i osmi razred na satu hrvatskog jezika imali su Eko kviz. Šesti razred je posjetio obližnju baru sa učiteljicom prirode.

Šesti sat je upriličena akcija u kojoj su učenici čistili okoliš škole, sadili cvijeće na kamenjaru i ispred škole, očupali travu i zalili netom posađene biljke i one koje su trebale vodu. Sve to i još mnogo više predlažem da pogledate na fotografijama. Hvala svim sudionicima.

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 23. 4. 2015.

DAN PLANETA ZEMLJA 22. TRAVNJA 2015.

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 23. 4. 2015.