DJEČJI FESTIVAL DUHOVNE GLAZBE "ISKRICE"

Izvješće i fotografije s Dječjeg festivala duhovne glazbe ˝Iskrice˝

U Vodnjanu 25.4. natjecali su se zborovi Porečko-pulske biskupije koji su pjevali pjesme Bogu. Natjecalo se 17 zborova od kojih  smo, mogu reći s radošću, osvojili  drugo mjesto s pjesmom „Divan si˝. Nastupali smo s Osnovnom školom Jure Filipovića Barban. Bilo nas je 70-ak pjevača pa smo ujedno bili i najmnogobrojniji zbor. Najprije smo imali probe pa smo otišli u posjet vodnjanskoj crkvi Svetog Blaža gdje smo pjesmom počastili velečasnog Jelenića. Nakon toga smo nastupali i dobili veliki pljesak koji nas je razveselio. Na proglašenju, kada smo čuli da smo dobili drugo mjesto, bili su svi oduševljeni i sretni. Zahvalni smo učiteljici Sanji Knezović-Tomišić što nas je pripremila, pratila i vodila do pobjede te odličnog drugog mjesta.

Tekst napisala: Antonia Marić, 8. razred

objavio: Ana Mirić   datum: 28. 4. 2015.

DJEČJI FESTIVAL DUHOVNE GLAZBE "ISKRICE"

Izvješće i fotografije s Dječjeg festivala duhovne glazbe ˝Iskrice˝

Tekst napisala: Antonia Marić, 8. razred

objavio: Ana Mirić   datum: 28. 4. 2015.