ČETVRTAŠI IDU U PETI!

GDJE?    U OŠ Petra Studenca u Kanfanaru.

KADA?   U četvrtak, 11.6.2015.

ŠTO?      Upoznavanje učenika i roditelja  četvrtog razreda  s učiteljima petog  razreda

Bilo je pakleno vruće ali izdržali smo!  Učenici su se ukratko predstavili svojim predmetnim učiteljima koji će im predavati u petom razredu. Također su se i učitelji obratili učenicima i roditeljima u uvjerenju da će dobro surađivati, te puno novoga i zanimljivoga naučiti.

Sa svojim dragim četvrtašima pozdravile su se njihove učiteljice Ondina Kranjčić i Larisa Brezak, a druženje smo svi zajedno uz osvježavajuća pića i kolače nastavili do početka školske priredbe.

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 15. 6. 2015.

ČETVRTAŠI IDU U PETI!

GDJE?    U OŠ Petra Studenca u Kanfanaru.

KADA?   U četvrtak, 11.6.2015.

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 15. 6. 2015.