Sretan početak svima

Pozdravljamo velike i male i želimo srdačnu dobrodošlicu u 2015./2016. školsku godinu.

Vjerujemo da ste se dobro odmorili  i  zaželjeli se društva iz razreda, učitelja, škole, marende i novih saznanja.  Za vas imamo mnogo novosti, a jedna od njih je i novi raspored zvona.

Početak nastave je 7. rujna  u 8,00 sati za sve učenike od drugog do osmog razreda matične škole.  Prijem za naše nove učenike, prvašiće matične škole, je u 9,30.

Učenici od drugog do četvrtog razreda PO Sošići dočekat će prvašiće u njihovoj školi u 8,00.

Raspored vožnje školskim autobusom i kombijem za školsku godinu 2015./2016. možete preuzeti ovdje.

Produženi boravak za učenike od prvog do četvrtog razreda započet će  radom od 14. rujna 2015. godine.

Tekst napisala: Tatjana Šušnica Relić

objavio: Ana Mirić   datum: 3. 9. 2015.

Sretan početak svima

Tekst napisala: Tatjana Šušnica Relić

objavio: Ana Mirić   datum: 3. 9. 2015.