Učenici naše škole 1. na Općinskom prvenstvu u nogometu

Ekipa u sastavu: Matija Jurman, Ivan Živolić, David Totić, Ivan Rojnić, Leon Antončić, Karlo Karlović, Matej Karlović, Andrea Maružin, Emil Cerin i Teo Pamić i trener Aleksandar Nišić predstavljali su našu školu na općinskom natjecanju u nogometu. Natjecanje se održalo u Rovinju na terenima NK Rovinj. Sudjelovali su OŠ Vladimir Nazor, OŠ Jurja  Dobrile, OŠ Petra Studenca, OŠ Vladimir Gortan i  OŠ Bernardo  Benussi. Naši nogometaši su u prvoj  utakmici pobjedili učenike iz V.Nazora rezultatom 8:0. Druga je bila protiv favorita OŠ Jurja Dobrile i rezultat je 4:2. za naše. U trećoj su pobjedili OŠ B. Benussi sa 6: 0.  U zadnjoj  protiv Žminja rezultat  je bio 7:1.

Tim koji je i prije dvije godine osvojio prvo mjesto dokazao je i ove sezone svoju kvalitetu.

Sljedeće natjecanje se održava u Pazinu u ožujku 2016. i tamo će naši učenici tražiti prolaz za među županijsko natjecanje.

Budući da su to dobri sportaši i vrlo dobri  učenici, sa njima smo na putu do, nadamo se, zavidnog mjesta na završnom natjecanju, kao što je to bilo i prijašnjih godina.

Imaju našu podršku, navijamo za njih do novih pobjeda i poraza. Kako god bilo, mi smo ponosni na njih.

objavio: Ana Mirić   datum: 12. 11. 2015.

Učenici naše škole 1. na Općinskom prvenstvu u nogometu

objavio: Ana Mirić   datum: 12. 11. 2015.