ŠKOLSKI PLESNI VIRTUALNI SHOW

Ove školske godine naša škola se po prvi put prijavila za sudjelovanje u ŠKOLSKOM PLESNOM VIRTUALNOM SHOW-u.

....O čemu je riječ?

Pa, o natjecanju u kojem sudjeluju osnovne i srednje škole, a koje se provodi slanjem video uradaka koji na temelju VAŠIH lajkova, pregleda i komentara osvajaju nagrade. U naš ples uloženo je puno ljubavi,vremena i dobre volje, zato u pokretu osjetite našu radost davanja te ljubavi vama. Osjetite razigranost i energiju...mi smo vaše sestre, kćeri, unuke, nećakinje frendice, susjede pa ako vam se svidjelo, i ako smo dio te radosti uspjeli prenijeti na vas, lajkajte nas i tako podržite u ovom natjecanju koje nam je važno. Učinite to putem postavljenog linka jer,ples i glazba su zvonka radost i poezija pokreta.

Radujmo se zajedno!

KAKO LAJKATI?

Posjetite link događaja i u objavama potražite naš video. Potrebno je lajkati objavu tog videozapisa unutar događaja Virtualni plesni show - osnovne škole, a ne objavu na Youtube-u.

HVALA!!

Tekst napisala: Ivana Brekalo Barun

objavio: Ana Mirić   datum: 18. 2. 2016.

ŠKOLSKI PLESNI VIRTUALNI SHOW

....O čemu je riječ?

Radujmo se zajedno!

KAKO LAJKATI?

HVALA!!

Tekst napisala: Ivana Brekalo Barun

objavio: Ana Mirić   datum: 18. 2. 2016.