Posjet rovinjskom domu umirovljenika

U četvrtak, 17.03.2016. godine mali zboraši , recitatori, svirači, plesači i glumci naše škole, potpomognuti gostima iz OŠ Jure Filipovića, Barban, krenuli su u već tradicionalni uskršnji posjet Domu za starije i nemoćne osobe Domenico Pergolis u Rovinju.

Uz punu košaru šarenog voća i čokoladnih jaja, svojim su vedrim duhom, pjesmama, šaljivim igrokazima, svirkom na harmonici, plesom i recitacijama ne samo zabavili i nasmijali štićenike Doma, već ih potaknuli na zajedničku suradnju i pjevanje starih, svima znanih napjeva.

Uz ozarena lica i gromoglasan pljesak domaćini su se prigodnom uskršnjom dekoracijom zahvalili na ugodnom zajedničkom druženju.

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 8. 4. 2016.

Posjet rovinjskom domu umirovljenika

Fotogalerija.

objavio: Ivor Kuček   datum: 8. 4. 2016.