Izlet na Brijune

Dana 5.5.2016. godine svi učenici od prvog do osmog razreda kao i oni iz  PO Sošići, posjetili su Nacionalni park Brijuni.

Izlet na Brijune zaslužili smo jer smo proteklih tri mjeseca skupljali čepove, za skupe ljekove  oboljelih od leukemije, te zaradili besplatne ulaznice. Kada smo stigli u Fažanu čekao nas je brod koji nas je odveo na otok. Nakon putovanja brodom slijedio je obilazak Nacionalnog parka: posjetili smo Foto izložbu. Josipa Broza Tita, posjetili Safari park u kojem smo vidjeli slonove, ovce, magarce, ljame i još neke egzotične životinjske vrste i posjetili Kokija, papagaja, Josipa Broza Tita. Ovaj izlet nam je omogućio nesvakidašnji pogled na more, pučinu i prirodu koja privlači posjetitelje.  Sretni što smo pomogli potrebitima uputili smo se u Kanfanar i tako je  završio ovaj peti dan u svibnju 2016.

Izvješće napisao Ivan Živolić, učenik osmog razreda

objavio: Ana Mirić   datum: 18. 5. 2016.

Izlet na Brijune

Izvješće napisao Ivan Živolić, učenik osmog razreda

objavio: Ana Mirić   datum: 18. 5. 2016.