PODJELA SVJEDODŽBI

Podjela svjedodžbi za učenike VIII. razreda održat će se u utorak, 21.6. u 19,00 sati.

Podjela svjedodžbi za učenike PO Sošići održat će se petak, 01.07. u 19,00 sati.

Učenicima od I. do VII. razreda Matične škole svjedodžbe će se dijeliti u ponedjeljak, 4.7. u 9,00 sati.

Za učenike od I. do VII. razreda organiziran je prijevoz školskim autobusom i kombijem. Raspored vožnje možete preuzeti ovdje

Molimo sve učenike da u što kraćem roku, a najkasnije do podjele svjedodžbi, podmire sva dugovanja prema školi (vratiti knjige u knjižnicu, platiti marendu, produženi boravak)

Učenicima koji su uspješno završili školsku godinu čestitamo te želimo svima sretne i vesele ljetne praznike!

objavio: Ivor Kuček   datum: 13. 6. 2016.

PODJELA SVJEDODŽBI

objavio: Ivor Kuček   datum: 13. 6. 2016.