Božična priredba

Poštovani svi!

Pozivamo vas da u četvrtak, 22. prosinca 2016. godine u 18,00 sati dođete u školsku dvoranu i skupa sa nama, uz  nekoliko prigodnih točaka, dočekate Djeda Mraza.

Čut ćete nekoliko skladbi za harmoniku, naših učenika koji pohađaju glazbenu školu OŠ Vladimira Nazora iz Rovinja. Gledat ćete predstavu Heidi uz koju će se sa nekoliko pjesama predstaviti i školski zbor. Na kraju će mažoretkinje svojim plesom dozvati Djeda Mraza, koji će najmlađima podijeliti poklone!

Sretan Božić i sve najbolje u 2017. godini.

objavio: Dario Kukuljan   datum: 21. 12. 2016.

Božična priredba

Poštovani svi!

Sretan Božić i sve najbolje u 2017. godini.

objavio: Dario Kukuljan   datum: 21. 12. 2016.