Svjetski dan bolesnika

Vladimir Košara tridesetogodišnjak iz Putini " veseli se svakom novom danu ",kako on kaže, iako je prije sedam godina doživio tešku prometnu nesreću.

10. veljače 2017. godine, uoči dana kada se u Katoličkoj Crkvi slavi spomendan Blažene Djevice Lurdske, učenici 4. razreda posjetili su Vladimira u njegovom domu gdje živi s majkom i ocem koji su mu najveća podrška u životu i time su obilježili Svjetski dan bolesnika.

Poruke životnog optimizma, koje Vladimiru ne nedostaju, prenijeli su mu učenici kroz stihove Enesa Kiševića i Nade Iveljić, a on je njima odsvirao nekoliko pjesama na sintisajzeru. Neizostavan pljesak je bio obostrani.

Veliko hvala obitelji Vladimira Košare na ugošćivanju i DVD-u Kanfanar za organizirani prijevoz.

objavio: Vedrana Keteleš   datum: 15. 2. 2017.

Raspored sati 2016./2017.

Ispis statistike od 26. 1. 2015.