MAŠKARE, ČA MOGU MAŠKARE…

Kreativnost, originalnost, maštovitost, opuštena atmosfera…to je ukratko opis maskenbala u našoj školi. Odlična glazba, izvrsno smišljene igre u kojima su rado sudjelovali i mlađi i stariji razredi, ples, defile… Komisija je imala poprilično težak zadatak odabrati najuspješnije maske koje su nagrađene.

Najljepši parovi su Trolovi te liječnica i pacijentica, najbolje grupe su BUBA MARE i MINI iz matične škole, a naj grupe PO Sošići su MORNARI i MAČKE koji će se sutra svi zajedno zasladiti s dvije  torte koje su im donirali iz pekare „IZO“, Balići.

Za najoriginalnije maske odabrani su DIMNJAČAR i RONILAC. Najjednostavnije i ujedno najljepše odabrani su ARAPIN i KAUBOJ. Najstrašnija je maska Klare Muzica, najbolja maska Pipi Duga Čarapa, a posebne nagrade dobila je  maska automehaničar- Ana i beba u pelenama – Andi.

Miris fritula, kroasana i kroštula sve nas je izmamio za stol, a nakon toga izgorio je krivac za sve!

Fotografije možete pogledati i u foto-galeriji.

objavio: Dario Kukuljan   datum: 28. 2. 2017.

Raspored sati 2016./2017.