Upisi u srednju školu

Od danas, četvrtka 25.5.2017. iza 12,00 sati omogućena je prijava kandidata u Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednju školu.

Objavljena je Odluka o upisu koju je trebaju pročitati svi kandidati.

Objavljen je i Pravilnik s izmjenama i dopunama te se preporuča i navedene izmjene pročitati.

Učenici su dužni redovno pratiti informacije i novosti koje se odnose na upis u srednju školu na stranici www.upisi.hr

OBAVIJEST!

DAN OTVORENIH VRATA ŠKOLE ZA TURIZAM, UGOSTITELJSTVO I TROVINU, PULA- utorak, 30.5.2017. od 18,00 do 19,00 sati u prostorijama škole u ulici Ruže Petrović 17 (na Stoji)

objavio: Dario Kukuljan   datum: 25. 5. 2017.

Upisi u srednju školu

Objavljena je Odluka o upisu koju je trebaju pročitati svi kandidati.

OBAVIJEST!

objavio: Dario Kukuljan   datum: 25. 5. 2017.