MASKENBAL U ŠKOLI

I ove godine, 13.02.2018. naša je škola obilježila maškare. U školu su ušetali doktori, vještice, leptiri, igraće karte, strašila, kauboji, i još mnogi drugi zanimljivi likovi. Nakon nastave pod maskama, u 11.00 započeo je  maskenbal za učenike od 1.do 8.razreda. Učenici su se zabavljali, plesali, pjevali, igrali  igre, a sve pod voditeljskim i animatorskim mikrofonom naše učiteljice Sanje Knezović-Tomišić.

Podijeljene su i nagrade za najzanimljivije maske. Za najsimpatičniju masku nagradu je dobila maska Pink Panther, učenice Ivane Radetić, 4.razred , nagradu za najoriginalniju masku nagradu je osvojila maska leptir učenice Katarine Radetić 7. razred, za najbolju masku u paru nagradu su dobile igraće karte, učenici  Mauro Orbanić 7.razed i Antonio Burić 5.razred, a najbolja grupna maska bila je maska naših osmaša - Marshmello.

Uz neizostavne fritule i sok  završio je i ovogodišnji školski maskenbal.

objavio: Ivor Kuček   datum: 16. 2. 2018.

Priloženi dokumenti:
EMOCIONALNA PISMENOST.docx

Kako provodim ljetne praznike?