Dječji tjedan

Povodom dječjeg tjedna općina Kanfanar je organizirala mnoge aktivnosti
za djecu naše škole. Od predstave koju smo imali u školskoj dvorani, posjeta vatrogasaca našoj školi, do vožnje kvadovima na koju su naša djeca trebala ići u subotu 6. listopada.

U četvrtak 4. listopada naše prvašiće je posjetio načelnik općine Sandro Jurman, koji je darovao naše najmlađe učenike. Prvo našeg jedinog prvašića u Sošićima a onda i sedam prvašića u matičnoj školi. Školi je donio i lopte, te vrijedan projektor koji će biti smješten u Sošićima. Isti će unaprijediti odgojno-obrazovni proces, a nakon uvođenja produženog boravka dodatno podići pedagoški standard našeg područnog odjela.

Školi je od strane općine darovana i vrijedna ograda, koju su roditelji istaknuli kao vrlo bitnom za sigurnost djece područnog odjela. Ista će biti postavljena na opasan zavoj koji dijeli školu od igrališta. Naš barba Klaudio je već prionuo poslu.

objavio: Ivor Kuček   datum: 7. 10. 2018.

Dječji tjedan

Povodom dječjeg tjedna općina Kanfanar je organizirala mnoge aktivnosti

objavio: Ivor Kuček   datum: 7. 10. 2018.