Ispis statistike od 26. 1. 2015.

Kviz "Ja čitam a ti?"

Povodom Mjeseca knjige, a sa željom da se popularizira književnost i čitanje, u našoj je školi u četvrtak, 29. studenog 2018.godine, organiziran kviz čitanja „Ja čitam, a ti?“ za učenike 3. i 4. razreda. Učenici su čitali knjigu Otfrieda Preusslera „Mali vodenjak“.

U kvizu su sudjelovale tri ekipe: Čitateljice (učenice 3. razreda: Ema Krizmanić, Enea Vidulin i Lea Vitasović), Super tim (učenice Područne škole Sošići: Anika Bastijančić, Vita Mofardin i Nina Zanki ) te Mali čitači (učenici 4. razreda: Eva Despinić, Vito Ivošević i Vito Vidulin ). Pobjedili su Mali čitači, a pobjednici, kao i svi sudionici, dobili su prigodne nagrade. Kasnije je za čitatelje, ali i učenike 1. i 2. razreda organizirana projekcija animiranog filma Pjesma mora.

Još jednom, čestitke svim čitačima!

Dobri prijatelji i dobra knjiga: to je idealan život. Mark Twain

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 3. 12. 2018.

Da li si sretan što je počela škola?