Natjecanje iz Crvenog križa

U subotu 9. ožujka 2024. u Rovinju, u Osnovnoj školi Vladimira Nazora, održano je Gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa. Učenici su se natjecali u kategoriji podmlatka, odnosno učenika osnovnih škola te mladih, odnosno učenika srednjih škola.

Našu su školu predstavljale dvije ekipe: Palakruzeri (Matej Hodak, Romy Janoška, Dominik Marić, Nino Radetić, Mauro Sošić i Roko Špelić) i Štrumpfete (Klara Antonić, Maja Banko, Leonarda Čekić, Ema Krizmanić, Hana Modrušan i Lea Vitasović). Učenici su se za natjecanje pripremali pod mentorstvom Jovane Obradović, članice Gradskog društva Crvenog križa Rovinj. Štrumpfete su na natjecanju osvojile prvo, a Palakruzeri treće mjesto.

Čestitamo svima, a pobjednicama želimo puno sreće u daljnjem natjecanju!

objavio: Marko Jelenić   datum: 18. 3. 2024.