U OKOLIŠU ŠKOLE NAZIRU SE OBRISI DJEČJEG PARKA

U sklopu projekta „Igra nas spaja“ koji ove godine financiraju Zaklada za poticanje partnerstva i razvoj civilnog društva te Općina Kanfanar, uz donatore i volontere, u četvrtak 3.4.2014. montirane su sprave od strane poduzeća „KOVA“ iz Velike Gorice.

Iza Osnovne škole Petra Studenca u Kanfanaru, na mjestu gdje smo predvidjeli dječji park postavljene su ljuljačke, klackalica, tobogan, vrtuljak, penjalica i gljive za preskakanje. Sve zajedno prekrasno izgleda, a interes i veselje djece najveća nam je potvrda da je ideja bila dobra.

Napravljeni su i temelji za četiri klupe koje će također biti dio parka. Svi zajedno se jako veselimo kako naš park raste i razvija se, a planova do konačnog uređenja imamo još.

Idući tjedan nastavljamo s radovima koje smo planirali kako bi dječji park bio funkcionalno i  ugodno  mjesto na  koje  bi djeca i mještani rado dolazili.

U Kanfanaru,4.4.2014.

objavio: Ana Mirić   datum: 4. 4. 2014.