ŠKOLSKA NATJECANJA U NAŠOJ ŠKOLI

Kao i svake školske godine, organiziramo i provodimo školska natjecanja iz različitih područja. U utorak, 14.2.2023. godine s natjecanjem iz hrvatskog jezika, završen je ovogodišnji ciklus školskih natjecanja. Od 19.1.2023. u našoj školi sudjelovalo je više učenika 6., 7. i 8. razreda i to iz sljedećih nastavnih predmeta:

• Engleski jezik
  • Matematika
  • Povijest
  • Likovna kultura
  • Biologija
  • Kemija
  • Hrvatski jezik
  • Natjecanje u futsalu

Ovom prilikom želimo uputiti zahvalu i čestitke svim našim mentorima i učenicima koji su sudjelovali na natjecanjima.

Posebne iskrene čestitke upućujemo našoj učenici 8. razreda VITI MOFARDIN, mentorici matematike učiteljici Barbari Šaina Šaponja te mentorici učiteljici kemije  Tessi Dumančić, budući je naša  Vita pozvana na županijsko natjecanje iz matematike i kemije. Bravo!

Osim toga, posebne čestitke mentoru Marinu Ivaniću i učenicama 3. i 4. razreda PO Sošići i učenicama 5. i 6. razreda matične škole, Sari Marić, Klari Antonić, Hani Modrušan, Eni Vičić, Romy Janoška, Tei Maružin, Lisi Černeka, Eleonori Banko, Albini Gashi, Nicole Šafarik, Niki Čekić, Klari Milohanić i Luciji Šetić. Pobjedom na općinskom natjecanju u futsal-u  protiv ekipa iz Rovinja i Žminja, plasirale su se na županijsko natjecanje. Bravo!

Svima puno uspjeha u nastavku natjecanja!

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 6. 3. 2023.

ŠKOLSKA NATJECANJA U NAŠOJ ŠKOLI

• Engleski jezik
  • Matematika
  • Povijest
  • Likovna kultura
  • Biologija
  • Kemija
  • Hrvatski jezik
  • Natjecanje u futsalu

Svima puno uspjeha u nastavku natjecanja!

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 6. 3. 2023.