"Klokan bez granica"

U našoj se školi, 16. ožujka 2023. godine, pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva održalo matematičko natjecanje "Klokan bez granica". Cilj ovog natjecanja je popularizacija matematike, razvijanje interesa prirodne znanosti te razvijanje logičkog i kombinatoričkog mišljenja kod učenika. Učenici naše škole rado se uključuju u ovo natjecanje te je tako ove godine na natjecanju sudjelovalo 17 učenika od 2. - 8. razreda Matične i Područne škole. Pohvale svim sudionicima za sudjelovanje!

Tekst napisla: Barbara Šaina Šaponja

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 20. 3. 2023.

"Klokan bez granica"

Tekst napisla: Barbara Šaina Šaponja

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 20. 3. 2023.