Ispis statistike od 26. 1. 2015.

POSJET DOMU UMIROVLJENIKA U ROVINJU

Već tradicionalno, učenici naše škole u tjednu pred uskršnje praznike, sa svojim učiteljicama, posjete Dom umirovljenika „Domenico Pergolis“ u Rovinju. Tako je bio i ovog utorka, 27.3.2018. godine.

U poznatoj i opuštenoj atmosferi, lijepo primljeni, veliki i mali zbor matične škole te mali zbor PRO Sošići uigrano i veselo predstavili su se nizom pjesama pod budnim okom dirigentice, učiteljice glazbene kulture Sanje Knezović Tomišić. Bilo je tu i nekoliko prigodnih recitacija, a sve je prikazano nagrađeno burnim pljeskom štićenika i djelatnika Doma. Uvijek ljubazni domaćini počastili su učenike, izmijenili smo darove te si međusobno zaželjeli sretan Uskrs. Punih srca i sa saznanjem da smo štićenike Doma razveselili i uljepšali im dan  vratili smo se u školu.

Doviđenja do iduće godine!

Fotografije.

objavio: Ivor Kuček   datum: 28. 3. 2018.

Da li si sretan što je počela škola?