Donacija knjiga

U akciji „Udomi knjigu za djecu“, koju je pokrenula Mala otočka biblioteka Mljet (pozamašnu donaciju raznih izdanja za djecu je priskrbio Unicef Hrvatska) uključila se i naša škola i tom prigodom dobila pregršt slikovnica i knjiga koje će, ne samo uvećati knjižni fond već i djeci priuštiti užitak čitanja novih dobrih naslova. Zahvaljujemo se Anamariji Amlici Levak, koja nam je velikodušno spakirala knjige u tri paketa i poslala poštom. Od 105 komada knjiga čija procjena vrijednosti iznosi 3152 kune, mogu se naći: Sretan Božić, Sybil, Daniela Načinovića, Tuga, radost i divlja svinja, Želimira Hercigonje, Komarac, strip Darka Macana i mnoge druge. Svratite u knjižnicu!

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 20. 2. 2019.

Donacija knjiga

objavio: Tatjana Šušnica Relić   datum: 20. 2. 2019.