UDŽBENICI 2019./2020.

Poštovani roditelji/skrbnici

obavještavamo Vas da su odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja RH osigurana financijska sredstva u Državnom proračunu za nabavu udžbenika za školsku godinu 2019./2020., sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu.

Svim učenicima su osigurani besplatni udžbenici za redovne i izborne predmete.

U tijeku je postupak nabave udžbenika za 2., 3., 4., 6., 7. (osim Biologije, Kemije i Fizike) i 8. razred. Navedeni razredi koriste udžbenike koji su odabrani 2014. godine. Popis udžbenika možete naći u prilogu.

Za 1. i 5. razred te za 7. razred (Biologija, Kemija i Fizika) izvršen je odabir udžbenika 2019. godine. Popis možete naći u prilogu.

Škola će izvršiti nabavu udžbenika za redovne i izborne predmete.

Nabavljeni udžbenici vlasništvo su Škole.

Sve udžbenike za redovnu i izbornu nastavu učenici će preuzeti u svojim školama, odnosno učionicama, prvog dana nastave. Roditelji će dobiti izjave kojima potpisuju preuzimanje udžbenika te uvjete korištenja i vraćanja istih na kraju školske godine 2019./2020.

Druge obrazovne materijale: radne bilježnice, zbirke zadataka, atlase, kutije za tehnički i sl. nabavljaju roditelji.

Katalog odabranih drugih obrazovnih materijala bit će objavljen na web stranicama škole do 15. srpnja 2019. godine.

objavio: Ines Blašković   datum: 1. 7. 2019.

UDŽBENICI 2019./2020.

Poštovani roditelji/skrbnici

Svim učenicima su osigurani besplatni udžbenici za redovne i izborne predmete.

Škola će izvršiti nabavu udžbenika za redovne i izborne predmete.

Nabavljeni udžbenici vlasništvo su Škole.

objavio: Ines Blašković   datum: 1. 7. 2019.