Dragi učenici, poštovani roditelji/ skrbnici,
vrijeme ljetnih blagdana se bliži kraju. Nadamo se, da ste ih kvalitetno iskoristili, naigrali se, nakupali, radili ono što najviše volite, te dobro odmorili.

Sa zadovoljstvom vas pozivamo nazad u školske klupe.
Obavještavamo vas da će u ponedjeljak, 9. rujna 2019. škola početi u 8:00 sati, a završiti, nakon trećega sata (10:35).
Red vožnje autobusa se nije mijenjao i on se nalazi ovdje.

Od utorka, 10. rujna 2019. nastava normalno po rasporedu, produženi boravak radi. Novi raspored sati nalazi se ovdje.

Otvorena vrata škole će i dalje biti tri puta godišnje, u popodnevnim terminima od 18 do 19:00 sati, pogledajte ih ovdje.

Prvi roditeljski sastanak će se održati 12. rujna od 18:00 sati.

Kao što znate, ove godine ministarstvo znanosti i obrazovanja financira kupnju svih udžbenika, naši učenici će ih preuzeti prvog dana škole. Tom će prilikom trebati potpisati privolu o preuzimanju udžbenika, a vi kao roditelji/skrbnici da se upoznati sa Naputkom o načinu uporabe i vraćanju udžbenika, pa ako još niste proučite ga ovdje.

objavio: Ivor Kuček   datum: 5. 9. 2019.

Dragi učenici, poštovani roditelji/ skrbnici,

Sa zadovoljstvom vas pozivamo nazad u školske klupe.
Red vožnje autobusa se nije mijenjao i on se nalazi ovdje.

Prvi roditeljski sastanak će se održati 12. rujna od 18:00 sati.

objavio: Ivor Kuček   datum: 5. 9. 2019.